login

sabtnam

قوانین و شرایط قرارداد سرور وردپرس ؟

قوانین و شرایط قرارداد

کاربر مي پذيرد كه مسئوليت كامل هرگونه اطلاعات، فايل، تصوير و نيز ساير مواردي كه درون سايت خود قرار مي دهد، با خود او مي باشد و هيچگونه مسئوليتي در اين زمينه متوجه سرور وردپرس نمي باشد. راه اندازي وب سايت هاي غيراخلاقي و پورن برروي سرورها نقض قانون سرور وردپرس به شمار مي آيد.

متقاضي همچنين متعهد مي گردد كه كليه قوانين حقوق تاليف بين المللي و داخلي را در سايت خود رعايت نموده و از ايجاد مزاحمت براي ساير كاربران اينترنت، اقدام به دستكاري و نفوذ به سايتهاي ديگران، هرگونه استفاده غير قانوني از ايميل خود و ساير موارد مشابه پرهيز نمايد, هرگونه تخلف از نوع استفاده از سرويس مشمول قانون تجارت الکترونيکي خواهد بود.لطفا جهت مشاهده متن قانون تجارت الکترونيکي کليک کنيد.

تغییر اطلاعات تماس

سرور وردپرس جهت امنيت اطلاعات بخش کاربري تغيير مشخصات اصلي مانند نام ، نام خانوادگي ، ايميل و برخي موراد مهم ديگر را مسدود ساخته و تنها با ارسال مدارک معتبر از سمت کاربر اين تغييرات توسط شرکت سرور وردپرس تنها قابل انجام است

اطلاعات تماس

سرور وردپرس جهت تماس با کاربران ، نياز دارد كه همواره مشخصات مندرج در فرم سفارش، مانند آدرس محل، تلفن تماس و ايميل شما را در اختيار داشته باشد. لذا ضروري است كه متقاضي در صورت تغيير مشخصات خود، موارد جديد را هرچه سريعتر به سرورپارس اطلاع دهد در
غير اين صورت سرور وردپرس هيچ مسئوليتي را در اين رابطه نمي پذيرد.

انقضاء و تمدید سرویس

سررسيد سرويس ها پيش از تاريخ تمديد به کاربران توسط ايميل و ايجاد فاکتور اطلاع داده خواهد شد که روال حذف سرويس هاي به صورت زير خواهد بود و سرور وردپرس تعهدي نسبت به نگهداري اطلاعات پس از مدت زمان تعيين شده نخواهد داشت.

سرورهاي اختصاصي : 24 ساعت
سرورهاي مجازي : 5 روز
سرويس هاي ميزباني وب ماهانه : 7 روز
سرويس هاي ميزباني وب سالانه : 30 روز
امکان ارائه نسخه پشتيبان پس از انسداد سرويس به دليل عدم تمديد وجود نخواهد داشت و تنها در صورت تمديد سرويس امکان ارائه نسخه پشتيبان وجود خواهد داشت ، لذا قبل از تمديد از وجود نسخه بک آپ خود مطلع شويد.

تحویل سرویس ها

غير از برخي سرويس ها مانند سرورهاي اختصاصي و يا خدماتي که نياز به راه اندازي دارد تمام سرويس ها را به صورت خودکار و آني تحويل خواهد داد و در صورت وجود هرگونه اختلال احتمالي در روند ايجاد سرويس ها سرور وردپرس موظف است حداکثر تا 24 ساعت پس از پرداخت صورتحساب نسبت به رفع مشکل و تحويل سرويس اقدام نمايد

دامین

1.با توجه اينکه دامين ها ي ملي با پسوند .irدر سايت نيک به نام خودتان ثبت مي شود بايد خود، اقدام به ثبت نيک هندل نماييد و پس ازثبت دامين حتما پيگيري لازم با وب سايت رسمي ثبت دامنه www.nic.ir را براي تاييد دامنه نماييد در صورتي که سامانه ي نيک از شما مدارکي درخواست نمايد و شما مدارک را ارائه ندهيد يا به هر دليل دامنه آزاد شود مسئوليت عدم ثبت نام دامنه به عهده ي شما مي باشد

2.براي ثبت دامنه ها با پسوند .co.ir ، org.ir ، ac.ir و net.ir نياز به شناسه ي مخصوص اين دامنه ها مي باشد در صورتي که دامنه ها پس از پرداخت به صورت اتوماتيک ثبت نگردد مسئوليت آن به عهده ي شما خواهد بود

3.براي تمديد دامنه ي ملي قرار دادن شناسه ي نمايندگي سرور وردپرس ms3169-irnic بروي رابط مالي و فني دامنه قبل از پرداخت فاکتور تمديد ضروري مي باشد در غير اين صورت دامنه ها به صورت اتوماتيک تمديد نمي گردند . مسئوليت منقضي شدن آن يا قفل شدن دامنه به عهده ي شما مي باشد

3.براي تمديد پسوند.co شما ميبايست 2 روز قبل از تاريخ انقضا اقدام به تمديد دامنه نماييد در صورتي که ديرتر از اين زمان دامنه را تمديد کنيد دامنه ي شما delete مي شود و مي بايست هزينه ي بالايي براي ريستور کردن دامنه پرداخت نماييد يا تامل کنيد که دامنه براي ثبت آزاد گردد و مجددا ثبت نماييد.
4.در هنگام ثبت نام در سرور وردپرس شماره تماس و کد پستي خود را به صورت صحيح وارد نماييد در غير اين صورت دامنه هاي بين المللي در لحظه ثبت نمي گردند و ميبايست به صورت دستي ثبت گردند که زمانبر مي باشد و در صورتي که در اين فاصله دامنه ي شما توسط شخص ديگري ثبت گردد مسئوليت آن به عهده ي شما مي باشد

5.در مورد دامنه ها با پسوند هاي .ca که مربوط به شهروند کانادا است يا هر پسوندي که مربوط به کشور خاصي مي باشد ارائه اطلاعات صحيح از شخص شهروند آن کشور ضروري مي باشد در غير اين صورت مسئوليت عدم ثبت دامنه به عهده ي شما مي باشد

6.سرور وردپرس از 24 تا 72 ساعت بعد از سفارش دومين و واريز وجه توسط شما ، دومين مورد نظر شما را به ثبت خواهد رساند ولي مسؤليتي در رابطه با اشتباه وارد کردن نام دامنه در هنگام ثبت توسط شما و تاخير در تنظيم شدن Name server ها به عهده نميگيرد.

شرایط ثبت دامنه

سرور وردپرس از 24 تا 72 ساعت بعد از سفارش دومين و واريز وجه توسط شما ، دومين مورد نظر شما را به ثبت خواهد رساند ولي مسؤليتي در رابطه با تاخير در ست شدن Name server ها به عهده نميگيرد.
با توجه اينکه دامنه ها با پسوند ir در سايت نيک به نام صاحب امتياز سرويس (کاربران) ثبت مي شود بايد کاربر پيش از خريد داراي پنل اختصاصي بوده و يا خود اقدام به ثبت نيک هندل نماييد و پس از ثبت و تاييد دامين از طرف وب سايت رسمي ثبت دامنه درخواست پرداخت را به بخش مالي اعلام نماييد.
چنانچه به علت ارسال آدرس اشتباه دومين شما مسدود شود سرور وردپرس مسؤليتي به عهده نميگيرد. لذا کاربران هميشه موظف به رعايت قانون ICANN هستند و اطلاعات دومين خود را درست و به روز نگهداري کنند.

بازگشت هزینه

وجه واريز شده به حساب فقط طبق قانون تضمين بازگشت هزينه و ارائه دليل قانع کننده قابل استرداد ميباشد. خارج از اين قانون به هيچ وجه هزينه قابل بازگشت نيست و چنانچه دليل بازگشت هزينه براي سرور وردپرس قانع کننده نباشد مبلغ واريزي شما به هيج وجه بازگشت نخواهد شد.
• بازگشت هزينه بر روي سرويس هاي ماهانه فقط تا 24 ساعت پس از خريد سرويس امکان است.
• بازگشت هزينه بر روي سرويس هاي ساليانه و بالاتر تا 7 روز پس از خريد ممکن مي باشد.
• بازگشت وجه هزينه تمديد سرويس ها ممکن نمي باشد و بازگشت وجه فقط براي سفارش هاي جديد در نظر گرفته شده است.
• در صورت سفارش خدمات اضافي از جمله طراحي وب سايت , پنل اس ام اس و شماره ي خط امکان بازگشت هزينه و لغو سرويس نمي باشد .
• امکان بازگشت هزينه در صورت وارد شدن خسارت به سرور وردپرس به هر نوع ، از جمله حمله DDOS ، Hack ، استفاده بيش از حد منابع و … قابل انجام نخواهد بوددر هنگام عودت مبلغ هزينه کارمزد پرداخت آنلاين + هزينه انتقال سرويس به حساب خريدار بين 7 تا 10 روز کاري پس از طي مراحل حسابداري واريز خواهد شد

تهیه نسخه پشتیبان

به طور کلي مسئوليت تهيه نسخه پشتيبان از داده ها و فايلها با خود خريداران بوده و همه خريداران مي بايست پشتيبان کليه داده هاي مورد نياز خود را در جايي غير از تجهيزات و سرورهاي شرکت نگهداري نمايند.
در صورت بروز هر مشکل و عدم توانايي بازگرداندن اطلاعات از آرشيو بکاپ هيچگونه اعتراضي مشموع نخواهد بود و شرکت در اين زمينه هيچگونه مسئوليتي ندارد و نسخه هاي تهيه شده تنها بابط اطمينان بيشتر از سمت سرور وردپرس تهيه خواهد شد.
بک آپ گيري از سايت هايي که حجم آن ها بيش از 10 گيگابايت شده باشد انجام نخواهد شد و اين گونه سايت ها بايستي به صورت جداگانه بک آپ خود را تهيه کنند.
مسئوليت بکاپ گرفتن در سرويس هاي سرورهاي اختصاصي و مجازي صرفا به عهده خود خريدار مي باشد و شرکت در اين زمينه هيچگونه مسئوليتي ندارد.
تمام نسخه هاي پشتيبان بر روي محلي خارج از دسترسي خريدار نگهداري مي شود شرکت تعهدي نسبت به ارائه رايگان داده هاي موجود در آرشيوهاي خود به خريدار ندارد.

قوانین استفاده از منابع

• استفاده بيش از حد و يا سوء استفاده از منابع سرورها (CPU, RAM, Space, Bandwidth) در ميزباني وب اشتراکي محدود بوده که شامل سرويس هاي نامحدود نيز خواهد شد.
• استفاده از اسکريپتهاي Leech مانند RapidLeech و غيره که موجب تخريب و يا استفاده بيش از حد از منابع سرور شود مجاز نيست و موجب قطع دسترسي کاربر بدون اطلاع قبلي خواهد شد.
• حداکثر ميزان استفاده هر سرويس از منابع سرور (رم و پردازنده) 25 درصد از يک هسته CPU در لحظه و 2 درصد کل CPU و پايگاه داده به صورت ميانگين در روز خواهد بود.
• راه اندازي هرگونه آپلود سنتر يا دانلود سنتر از قبيل دانلود سنتر عکس , موسيقي , فيلم براي عموم بر روي سرور هاي هاست اشتراکي به صورتي که تعداد درخواست ها و کانکشن ها بيش از حد مجاز باشد ممنوع است و در صورت مشاهده بدون اطلاع قبلي اکانت معلق خواهد شد. براي راه اندازي چنين سرويس هايي شما مي بايست از هاست مخصوص دانلود يا سرور هاي مجازي استفاده کنيد.
• پلان هاي ارائه شده فقط براي ميزباني سايت شما ميباشند و شما نميتوانيد از پلان هاست اشتراکي به عنوان Backup Server يا File Server به منظور نگهداري فايل استفاده نماييد.

قوانین کسب درآمد

• مبلغ کسب درآمد پس از مدت 15 روز تاييد شده و بعد از رسيدن مجموع درآمد ها به حداقل 20 هزار تومان قابل برداشت خواهد بود.
• هر گونه استفاده نادرست از سيستم بازايابي شامل تقلب ، فريب دادن و يا گمراه کردن منجر به غير فعال شدن اکانت کسب درآمد خواهد شد.
• سرور وردپرس هيچ مسئوليتي در قبال وب سايت هايي که بنر هاي تبليغاتي سرورپارس در آن قرار ميگيريد نميپذيرد.
• توجه داشته باشيد که حق کسب درآمد در قبال ارجاع بازديد و فروش تعيين شده و در صورتي که هر گونه کسب درآمد به طريقي غير از قرار دادن بنر در وبسايت انجام شود، شامل حق کسب درآمد اين سيستم نميباشد.
• تمامي وب سايت ها قبل از واريز وجه بررسي ميشوند و همچنين سابقه سايت نيز از طرف ما قابل بررسي است. در واقع ميتوانيم مشاهده کنيم آيا در هر تاريخ بنر در سايت شما بوده و يا نبوده بنابر اين خواهشمند است صداقت را در کسب درآمد رعايت کنيد.
• شما مجاز به استفاده از سيستم کسب درآمد براي ثبت سفارش هاي خود نميباشيد.
• در صورت غيرفعال شدن اکانت کسب درآمد شما، هيچ حق کسب درآمد از جمله حق بازار يابي هاي قبلي به شما تعلق نخواهد گرفت.
• هرگونه سوء استفاده از سيستم کسب درآمد باعث مسدود شدن حساب کسب درآمد شما خواهد شد.
• حق کسب درآمد فقط براي سفارش هاي جديد بوده و شامل دوره هاي بعدي نخواهد شد .

قوانین ارسال ایمیل

تعداد ايميل مجاز جهت ارسال براي هر اکانت حداکثر 100 عدد در ساعت و 1000 عدد در روز مي باشد و استفاده از هرگونه اسکريپت ارسال ايميل تبليغاتي و يا خبرنامه خلاف قوانين خواهد بود و منجر به انسداد سرويس بدون اطلاع قبلي خواهد شد.

محدودیت در راه اندازی سرویس چت انلاین

با توجه به اينکه راه اندازي سيستم هاي چت آنلاين نياز به دريافت و ارسال سريع درخواست ها و همچنين تعداد بالاي درخواست به سرور را به وجود خواهند آورد . راه اندازي هرگونه سيستم چت بر روي سرور هاي اشتراکي ممنوع بوده و شديدا پيگيري خواهد شد. سرور وردپرس وب سايت هايي که قوانين ذکر شده را رعايت نکند ميتواند بدون هرگونه اخطار قبلي مسدود نمايد.

قوانین خاص مربوط به سرورهای اختصاصی

سرور وردپرس هيچگونه تعهدي بابت تهيه نسخه پشتيبان از اطلاعات سرورهاي اختصاصي حتي با تهيه پشتيباني نرم افزاري نداشته و تنها در صورتي که اين مورد از سمت کاربر اعلام گردد با دريافت هزينه مجزا اين مورد اقدام خواهد شد و در حالت عادي تهيه نسخه پشتيباني به عهده خريدار خواهد بود.
چنانچه خريدار امکان پشتيباني از سرور خود را نداشته باشد تنها در صورت پرداخت هزينه و تهيه پشتيباني نرم افزاري از نوع ماهانه و يا ساعتي از سمت کارشناسان فني اقدام به بررسي خواهد شد که هيچگونه ضمانتي در زمينه با رفع قطعي مشکل در زمان اعلام شده وجود نخواهد داشت.
در صورت بروز مشکل سخت افزاري که موجب عدم دسترسي به سرور گردد خريدار موظف به اطلاع رساني به بخش فني خواهد بود و شرکت پس از اطلاع نسبت به پيگيري رفع مشکل اقدام خواهد نمود و در صورت نياز قطعه معيوب تعويض خواهد شد.

قیمت گذاری

کليه قيمت هاي سايت بروز بوده و کاربر جهت اطلاع از تعرفه هاي جديد مي بايست همواره وب سايت سرور وردپرس را بررسي نماييد. با توجه متغير بودن نرخ ارز هزينه ي سرور هاي اختصاصي و لايسنس بروز محاسبه مي گردد.

خسارت و رفع مسئولیت

خدمات سرور وردپرس با توجه به مشخصات مندرج در صفحه هر سرويس ارائه مي گردد و هيچگونه ضمانتي در زمينه با رفع کامل نياز کاربران وجود نخواهد داشت.
سرور وردپرس هيچگونه خسارتي تحت هيچ شرايطي بابت بروز مشکلات احتمالي از جمله مشکلات سخت افزاري ، نرم افزاري و … که منجر به حذف اطلاعات کاربران گردد پرداخت نخواهد کرد و طبق SLA اين شرکت ميزان دو برابر زمان قطعي به زمان تمديد سرويس افزوده خواهد شد.
سقف خسارت اثبات شده توسط مرجع رفع اختلاف به خريدار براي هر سرويس حداکثر معادل هزينه پرداخت شده براي همان سرويس خواهد بود و سرور وردپرس هيچگونه مسئوليتي در قبال جبران خسارت مازاد بر اين مبلغ نخواهد داشت.

رویه حفاظت

شرکت سرور وردپرس در قبال حفاظت کامل از اطلاعات شخصي خريدار مسئول بوده و حق استفاده و ارائه به اشخاص ثالث را ندارد و تنها در صورت دريافت حکم قضائي اطلاعات شخصي کاربر متخطي بنا به ضرورت قانوني در اختيار مقام قضائي قرار داده خواهد شد.
اطلاعات مندرج در Whois دامنه به دليل قابل رويت بودن براي عموم از اين قاعده مستثني خواهد بود.

پذیرش قوانین

سرور وردپرس مي تواند در هر زمان بدون اطلاع قبلي در متن اين قرار داد تغيير ايجاد کند و تمامي کاربران سرور وردپرس با پرداخت مبلغ فاکتور و يا عضويت در سايت شرکت ، قوانين سرورپارس را پذيرفته و نيازي به اخذ امضاء از خريدار نخواهد بود و تمامي خسارات وارد شده به سرور وردپرس از سمت کاربر به هر طريق از جمله عدم رعايت قوانين کشوري ، درج مطالب غير اخلاقي ، فيلترينگ ، حملات سايبري ، هک و … به عهده کاربر خواهد بود و سرور وردپرس مي تواند بدون هيچگونه اخطار قبلي نسبت به قطع دسترسي و يا عدم ارائه خدمات با اختيار خود و يا به دستور کتبي و يا شفاهي مراجع قضائي اقدام نمايد.
متقاضي همچنين متعهد مي گردد كه كليه قوانين حقوق تاليف بين المللي و داخلي را در سايت خود رعايت نموده و از ايجاد مزاحمت براي ساير كاربران اينترنت، اقدام به دستكاري و نفوذ به سايتهاي ديگران، هرگونه استفاده غير قانوني از ايميل خود و ساير موارد مشابه پرهيز نمايد, هرگونه تخلف از نوع استفاده از سرويس مشمول قانون تجارت الکترونيکي خواهد بود لطفا جهت مشاهده متن قانون تجارت الکترونيکي کليک کنيد